2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Łukawica
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Lokalizacja

Łukawica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Duża firma z branży drzewnej PPD w Łukawicy sp. z o. o. zatrudni pracownika do działu sprzedaży oraz obsługi administracyjnej firmy.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

- komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się

Zadania:

- sprzedaż wyrobów tartacznych na rynek krajowy oraz międzynarodowy

- udzielanie informacji o cenach i produktach

- obsługa klientów detalicznych oraz Firm

- przyjmowanie zamówień robienie ofert i wycen dla klientów oraz prowadzenie korespondencji

- wystawianie dokumentów sprzedażowych – WZ, CMR, Faktury VAT

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji: zamówienia, faktury, umowy

- obsługa administracyjno-biurowa firmy

- budowanie długofalowych relacji z klientami

- prezentowanie oferty handlowej

- prowadzenie rozmów handlowych

- realizowanie zadań i planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy

- aktywne monitorowanie rynku oraz działania konkurencji.

Oferujemy:

- umowę o pracę

- wzrost wynagrodzenia wraz z wzrostem kwalifikacja oraz zdobywanego doświadczenia

- wszystkie narzędzia potrzebne do pracy

- pracę w systemie jednozmianowym od 7-15 bez pracy w weekendy

Lokalizacja

Łukawica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Łukawica
ID: 913684971