2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zator
Dodane 04 kwietnia 2024

***Specjalista ds. sprzedaży i marketingu***Scandinavia Resort

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Scandinavia Resort w Zatorze zatrudni Specjalistę ds. sprzedaży i marketingu. Scandinavia Resort to wyjątkowy obiekt noclegowy położony w malowniczym otoczeniu Natura 2000. Na kompleks składają się domki skandynawskie, apartamenty oraz noclegi w nowoczesnych kontenerach morskich. Resort dysponuje również salą konferencyjną, kopułą eventową, restauracją, basenem, wypożyczalnią skuterów elektrycznych oraz beach barem.

W związku z rozwojem obiektu, zapraszamy Cię serdecznie do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

  • Jesteś ambitny, chcesz się uczyć i rozwijać zawodowo?

  • Lubisz pracę z ludźmi?

  • Jesteś optymistą, masz poczucie humoru, a praca sprawia Ci po prostu radość?

  • Lubisz wielozadaniową, kreatywną pracę i innowacyjne rozwiązania?

  • Myślisz kreatywnie, poza schematami?

  • Masz mnóstwo energii i niestrudzoną postawę „dam radę”?

  • Znasz rynek oraz różne kanały dystrybucji?

Jeśli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi 'TAK' - nie czekaj tylko aplikuj już dziś! :)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów oraz prezentowanie kompleksowej oferty hotelu,

  • Koordynowane zamówień grupowych i konferencyjno-bankietowych,

  • Przygotowywanie ofert konferencyjnych i bankietowych, dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb Klientów oraz nadzór nad przebiegiem wydarzeń,

  • Współpraca między działami w celu realizacji oczekiwań Gości i podnoszenia jakości świadczonych usług,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • Udział w aktywnościach marketingowo-sprzedażowych hotelu,

  • Przygotowywanie promocji produktów i strategii sprzedaży,

  • Poszukiwanie nowych możliwości poszerzania oferty,

  • Raportowanie wyników sprzedaży do Managera Działu,

  • Realizacja założonych budżetów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w branży hotelowej, turystycznej lub eventowej,

  • Dyspozycyjność,

  • Silnie rozwinięte kompetencje sprzedażowe w zakresie pozyskiwania nowych klientów oraz umiejętności negocjacji,

  • Sumienność i efektywność podejmowanych działań,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne,

  • Wynagrodzenie adekwatne do poświęconego czasu i osiąganych rezultatów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 909406736