2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sulnowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista/tka ds. sprzedaży marketplace / e-commerce

Lokalizacja

Sulnowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Rozbudowujemy dział handlowy w naszej firmie i szukamy Współpracownika, z doświadczeniem,  do szeroko pojętej obsługi klienta i sprzedaży.

Firma Baster zajmuje się produkcją małej architektury miejskiej, czyli ławek, koszy, leżaków i wielu innych super produktów.

Nasze relacje budujemy na zaufaniu.

Twój zakres obowiązków:

- Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego oraz biznesowego,

- obsługa platform sprzedażowych oraz sklepów online (realizacja zamówień, wyjaśnienie rozbieżności w zamówieniach, wystawianie i kompletowanie dokumentacji) takich jak: Allegro, Amazon itp

- Wprowadzenie produktów na platformy sprzedażowe (dodawanie opisów, zdjęć, cen, promocji) oraz  tworzenie unikalnych i angażujących treści online dostosowanych do potrzeb i preferencji grupy docelowej w celu budowania zaangażowania i zwiększenia świadomości marki,

- Aktywne uczestnictwo w rozwijaniu oferty na platformach sprzedażowych oraz dbanie o jej atrakcyjność, spójność i widoczność,

- obsługa BaseLinkier

- Analizowanie i raportowanie ruchu, liczby wyświetleń/ kliknięć na stronie

- udzielanie wsparcia klientom poprzez odpowiedzi na pytania dotyczące produktów, dostępności i procesu zamawiania,

- optymalizacje SEO produktów,

- Kompleksowy kontakt ze sklepami współpracującymi z firma,

- Pozyskiwanie nowych punktów sprzedażowych produktu,

- dbałość o wyjątkowe budowanie relacji z klientami,

Wymagania pracodawcy:

- Doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze obsługi platform sprzedażowych,

-Doświadczenie w sprzedaży e-commerce,

- Znajomość platform sprzedażowych (Allegro, Amazon, itp)

- Umiejętność wprowadzania produktów do sklepu internetowego

- Rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

- Umiejętność skutecznego zarządzania czasem i zasobami w ramach projektów marketingowych, w tym planowania, monitorowania postępów i dostosowywania strategii w razie potrzeby,

- umiejętność działania pod presją czasu,

- lekkość w budowaniu relacji z klientem,

- elastyczność, odpowiedzialność, lojalność,

- mobilność, z prawem jazdy kat.B,

To oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na zastępstwo),

- Pracę w formie stacjonarnej/hybrydowej (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8:00 – 16:00,

- pracę w dynamicznym i otwartym  zespole,

- wyjątkową atmosferę :)

Jeśli czujesz, że musisz się niektórych rzeczy nauczyć - pomożemy Ci w tym!

Zapraszamy do składania cv i kontaktu z nami.

Lokalizacja

Sulnowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Sulnowo
ID: 908937910