2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ełk
Dodane 21 kwietnia 2024

specjalista ds. sprzedaży i przetargów

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PUP Euroasfalt Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z polskim kapitałem, posiadająca niezrównane doświadczenie w branży budownictwa drogowego od 1992 roku. Specjalizujemy się w produkcji aktywnych i pasywnych punktowych elementów odblaskowych w żeliwnych osłonach oraz w tworzeniu i implementacji innowacyjnego systemu Aktywnych Przejść dla Pieszych Zebra na terenie całej Polski.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Przetargów, gdzie będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności do kreowania nowej jakości obsługi. Cenimy zaangażowanie, chęć rozwoju oraz gotowość do podejmowania wyzwań, które przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy.

Twoje zadania obejmują:

  • Przygotowywanie i składanie ofert w ramach przetargów publicznych, w tym analizę dokumentacji przetargowej oraz składanie ofert poprzez platformy zakupowe.

  • Budowanie trwałych relacji z klientami i dbanie o ich potrzeby.

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz kompleksowa obsługa sprzedaży, w tym przygotowywanie umów i prowadzenie dokumentacji.

  • Wsparcie klientów w wyborze odpowiednich usług i produktów oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Szybkie uczenie się i umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Google Apps itp.).

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Doświadczenie w sprzedaży lub pracy z zamówieniami publicznymi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części zasadniczej oraz prowizji.

  • Niezbędne narzędzia do efektywnej pracy oraz wykorzystanie nowoczesnych narzędzi IT.

  • Stabilną perspektywę zatrudnienia w firmie o dużym potencjale rozwojowym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dużą swobodę działania.

Miejsce pracy: Stare Juchy, ul. Długa 1A

Prosimy o dodanie klauzuli do CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 911880617