2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Józefów
  7. Obsługa hotelowa - Kolonia Błotna
Paulina
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Imprez / MICE Specialist w hotelu

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błotna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów

  • Nadzorowanie realizacji umów i rozliczenia powykonawcze

  • Ścisła współpraca z innymi działami w hotelu

Nasze wymagania

  • Potrafisz nawiązywać i podtrzymywać relacje z Klientami

  • Potrafisz współpracować z innymi i dążyć do osiągnięcia wspólnego celu

  • Samodzielnie rozwiązujesz problemy i podejmujesz decyzje

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży i a branża hotelarska nie jest Ci obca

  • Komunikacja w języku polskim i angielskim nie sprawia Ci problemu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczną formę zatrudnienia w 4-gwiazdkowym hotelu

  • Bogaty pakiet medyczny w Medicover

  • Bezpłatne wyżywienie w Kantynie pracowniczej

  • Zniżki pracownicze na noclegi w hotelach sieciowych

  • Indywidualny i rozbudowany pakiet szkoleń

  • Atrakcyjny plan premiowy

  • Miłą i rodzinną atmosferę, o którą regularnie dbamy organizując integracje – imprezy plenerowe, ogniska, spływy kajakowe…

  • Wspólnie świętujemy swoje urodziny

  • Dla tych którzy przyjeżdżają samochodem oferujemy bezpłatny parking.

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błotna
ID: 909200660