2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Rzeplin
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej E-commerce

Lokalizacja

Rzeplin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

     Firma Midas Group jest producentem wysokiej jakości komfortowych kabin prysznicowych, kabin z hydromasażem i akcesoriów do kabin prysznicowych. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę ze znajomością języka angielskiego, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż w naszym sklepie internetowym oraz na platformie allegro.

Zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sklepu internetowego, rejestracja i weryfikacja nowych klientów;

  • planowanie i przeprowadzanie akcji promocyjnych

  • promocja oraz ciągłe doskonalenia i wdrożenia sprzedaży internetowej

  • analiza, nadzór i raportowanie skuteczności podejmowanych działań;

Nasze wymagania

  • kreatywność, pozytywne nastawienie oraz orientacja na rozwiązywanie zadań

  • ugruntowana wiedza z zakresu e-commerce , e-marketingu

  • umiejętności graficzne (grafika reklamowa); posługiwanie się programami graficznymi

  • dobra znajomość narzędzi marketingu internetowego

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • komunikatywności i samodzielności w działaniu

  • umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie poziom B2

  • doświadczenie w obsłudze klienta internetowego

  • znajomość specyfiki sprzedaży e-commerce

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • umiejętności tworzenia i pozycjonowania stron internetowych SEO będą dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Lokalizacja

Rzeplin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Rzeplin
ID: 911900024