2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraśnik
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej E-commerce

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Specjalisty ds. E-commerce!

TECHGLOBE, stosunkowo nowa, prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w sprzedaży internetowej, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. E-commerce. Praca stacjonarna w Kraśniku, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Twoje przyszłe zadania:

  • Efektywne zarządzanie naszym e-sklepem oraz profilami na platformach takich jak Allegro czy Amazon.

  • Aktualizacja ofert, aby były atrakcyjne i zgodne z oczekiwaniami klientów.

  • Tworzenie przyciągających uwagę opisów i tytułów produktów, które wyróżnią nas na rynku.

  • Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji, a także wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

  • Pomoc przy projektowaniu i realizacji skutecznych kampanii reklamowych.

  • Pomoc przy pracach graficznych, które dodadzą naszym produktom unikalnego charakteru.

Czego oczekujemy:

  • Inicjatywy, samodzielności i zaangażowania w powierzone zadania.

  • Znakomitej organizacji pracy i umiejętności zarządzania czasem.

  • Sprawnej obsługi narzędzi komputerowych.

  • Język angielski na poziomie podstawowym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemami e-commerce oraz Baselinker.

  • Umiejętność tworzenia estetycznych i funkcjonalnych materiałów graficznych.

  • Obsługa komputera na zaawansowanym poziomie.

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w perspektywicznej firmie.

  • Szkolenia wdrażające.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i rozwijania swoich umiejętności.

  • Praca w zespole pełnym pasji i entuzjazmu, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania.

Zainteresowane osoby zachęcamy do aplikowania przez portal. Nie przegap szansy na rozwój w inspirującym środowisku! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 912988135