2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Częstochowa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Kawodrza
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej E-commerce /Allegro/Baselinker

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do dołączenia do naszego kilku osobowego zespołu. Poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży internetowej - Baselinker, Allegro, Presta. Tak jak pozostali członkowie zespołu jesteśmy entuzjastami swojej pracy i takiego współpracownika poszkujemy. Oferujemy pewne stanowisko w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy producentami towaru, którym handlujemy (dewocjonalia oraz dekoracje domowe). Wynagrodzenie podane w widełkach, uzależnione od posiadanego doświadczenia przez kandydata.

Pracujemy 8-16 lub 6-14 od poniedziałku do piątku. Dla chętnych możliwe nadgodziny. Miejsce pracy znajduje się w dzielnicy Gnaszyn-Kawodrza, 400m od ulicy Głównej.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sklepu internetowego oraz konta sprzedażowego na Allegro,

  • podnoszenie sprzedaży wysokomarżowego produktu za pomocą technik sprzedażowych, Allegro Ads itp,

  • czuwanie nad jakością obsługi oraz kontrola pracy magazynu,

  • poszerzanie kanałów sprzedaży o kolejne marketplace,

  • obsługa Baselinker,

  • odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji oraz inne czynności biurowe,

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży ecommerce oraz prowadzenia promowania produktów,

  • entuzjazm do wykonywanej pracy,

  • staranność i dbałość o porządek,

  • punktualność,

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 916505122