2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sosnowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej i administracji

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od 2006 roku w firmie APET sprawiamy, że życie ludzi i ich pupili każdego dnia staje się wygodniejsze, pełne wzajemnej miłości i oddania. Zwierzęta to nasza pasja, dlatego wszystkim ich miłośnikom zapewniamy dostęp do najwyższej klasy, wyjątkowych i różnorodnych produktów dla zwierząt.

Jeśli kochasz zwierzęta, jesteś osobą otwartą i optymistycznie nastawioną do życia oraz lubisz wyzwania – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec (Zagórze)

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony (zastępstwo na okres ok. 20-24 miesięcy)

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna, zgodna z przekazanymi standardami obsługa klienta,

  • fachowe doradztwo produktowe,

  • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,

  • obsługa klientów za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu oraz innych narzędzi wspierających komunikację,

  • bieżąca obsługa zamówień składanych za pośrednictwem sklepu internetowego oraz powiązanych kanałów sprzedaży (m.in. fakturowanie, kontakty z klientami),

  • obsługa produktów i treści w sklepie internetowym (dodawanie, aktualizacja),

  • krótkotrwałe zastępstwa na innych stanowiskach sprzedażowych (m.in. sklepy stacjonarne) oraz okazjonalny udział w eventach sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • Umiejętność budowania długofalowych, opartych na zaufaniu relacji z klientami,

  • co najmniej podstawowa wiedza z zakresu żywienia, pielęgnacji oraz wychowania zwierząt (szczególnie w kategorii: pies i kot),

  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży zoologicznej lub wykształcenie kierunkowe,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

  • samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętność obsługi oraz pracy w aplikacjach biurowych (arkusze kalkulacyjne, dokumenty).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa o pracę na okres próbny, umowa o pracę na czas określony do momentu powrotu osoby zastępowanej),

  • motywujący system premii w zależności od uzyskanych wyników (po okresie próbnym),

  • cykl szkoleń produktowych oraz kompleksowe wdrożenie do pracy,

  • wsparcie i szacunek ze strony przełożonych i współpracowników,

  • możliwość samorealizacji i wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów,

  • pełną wyzwań, odpowiedzialną pracę w koleżeńskiej atmosferze, gdzie poczujesz się częścią zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przy zgłoszeniu proszę załączyć nazwę stanowiska pracy, na które przesyłane są dokumenty.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).”

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 914454406