2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Grabik
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej i stacjonarnej

Lokalizacja

Grabik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Okien Grabik poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży internetowej i stacjonarnej.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Sprawna obsługa komputera

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność organizacji własnej pracy

  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość branży okienno-drzwiowej bardzo mile widziana

  • Samodyscyplina, rzetelność wykonywanej pracy oraz dbałość o szczegóły

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa klienta stacjonarnego

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Przygotowanie okien i drzwi na sprzedaży

  • Wykonywanie zdjęć i ich obróbka w programie komputerowym

  • Tworzenie ogłoszeń i wystawianie ich na portalach olx i allegro itp.

OFERUJEMY:

  • NOWOCZESNE BIURO

  • SWOBODĘ W DZIAŁANIU

  • UMOWĘ O PRACĘ NA PEŁNY ETAT

  • PRACĘ W MIŁYM I MŁODYM ZESPOLE

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE (podstawa + PREMIA od sprzedaży)

O NAS:

Centrum Okien Grabik - stabilna firma od 20 lat na rynku, zajmująca się sprzedażą nowych i używanych okien, drzwi i bram.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami:

CV prosimy wysyłać na maila lub jako załącznik w wiadomości na olx.

Tel.: 50*******57

Lokalizacja

Grabik,

Lubuskie

Lubuskie, Grabik
ID: 912700331