2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wróblewo
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej, maszyny rolnicze

Lokalizacja

Wróblewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AGROL zajmująca się sprzedażą maszyn rolniczych zatrudni osobę na stanowisko :

Specjalista ds. sprzedaży internetowej.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo przy wyborze maszyn rolniczych

  • aktywna sprzedaż maszyn rolniczych poprzez ich prezentację na portalach internetowych , grupach rolniczych, social mediach.

  • telefoniczna obsługa klienta

  • sporządzenie ofert handlowych

  • monitorowania grup rolniczych oraz komentowania/ ofertowania produktu.

Oczekujemy:

·       znajomości budowy maszyn rolniczych

·       dobrej znajomości obsługi komputera

·       dyspozycyjności i zaangażowania

·      stałego poszerzania wiedzy na temat maszyn rolniczych ( uczestnictwo w szkoleniach)

. mile widziana znajomość języka angielskiego / niemieckiego

. umiejętności prezentacji produktu w Internecie.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

• niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie poprzez portal olx.pl

www.agrol-moto.pl

Lokalizacja

Wróblewo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wróblewo
ID: 896366416