2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Brzeszcze
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej (p. hybrydowa)

Wynagrodzenie

3 600 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeszcze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Darymex Group Sp. z o.o. powstała w 1992 roku w Brzeszczach. Zajmujemy się produkcją konfekcji pościelowej i stołowej oraz handlem detalicznym i hurtowym wszelakiego rodzaju tekstyliami domowymi. Dzięki determinacji i pasji ciągle rozwijamy się zwiększając asortyment dostępnych produktów własnych jak i importowanych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży internetowej w języku niemieckim.

Zakres obowiązków

  • obsługa i zarządzanie sprzedażą na platformach Amazon.de, eBay.de

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • optymalizacja pozycji produktowych na Amazon.de

  • tworzenie prognoz i kierunków rozwoju sprzedaży

  • obsługa mailowa zapytań, zwrotów i reklamacji

  • realizowanie tłumaczeń nowości produktowych na język niemiecki

  • mile widziana znajomość prowadzenia kampanii reklamowych Amazon Ads

Wymagania

·       wymagane doświadczenie w sprzedaży internetowej

·       wymagana znajomość obsługi konta sprzedawcy na platformach Amazon, eBay.de

·       znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

·    mile widziana znajomość języka niemieckiego

·       staranność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

·       szybkość w uczeniu się i przyswajaniu nowej wiedzy i umiejętności

Oferujemy

•  stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

•  umowę o pracę / umowa zlecenie / B2B,

  • praca zdalna / stacjonarna / hybrydowa,

•  ubezpieczenie grupowe,

•  pracę w dynamicznym i zgranym zespole,

•  wsparcie w rozwoju zawodowym.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Brzeszcze,

Małopolskie

Małopolskie, Brzeszcze
ID: 794009429