2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży - Kraków

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów firmowych
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i kosztorysów sprzedawanych usług
  • Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe
  • Stałe poszerzanie bazy Klientów oraz opieka nad obecnymi Klientami firmy na każdym etapie współpracy
  • Praca stacjonarna i w terenie

Nasze wymagania:

  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich
  • Doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność utrzymywania dobrych oraz długotrwałych relacji
  • Własny samochód – warunek niezbędny (zwracamy koszty poniesione w związku z wykorzystaniem samochodu w celach służbowych)

To oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą)
  • Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych oraz proces coachingowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym i prowizyjnym
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Po okresie próbnym trwającym od 6 do 9 miesięcy istnieje możliwość otrzymania samochodu służbowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 915447806