2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży laptopów poleasingowych

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grand-Kom to renomowany sklep specjalizujący się w sprzedaży laptopów poleasingowych najwyższej jakości. Jesteśmy zespołem pasjonatów technologii, którzy oferują klientom nie tylko wysokiej klasy produkty, ale także najlepszą obsługę i doradztwo. W związku z otwarciem naszego nowego sklepu, poszukujemy dołączenia do naszego zespołu osoby o silnych umiejętnościach sprzedażowych i obszarze komputerów.

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż laptopów poleasingowych oraz akcesoriów komputerowych.

  • Doradztwo klientom w wyborze odpowiednich produktów.

  • Obsługa klienta w sklepie, zarówno na miejscu, jak i telefonicznie.

  • Wystawienie ogłoszeń sprzedażowych na portale (OLX, Allegro, www, Instagram i inne.)

  • Szukanie nowych klientów Biznesowych, i nawiązanie współpracy.

  • Dodatkowe Sprawdzenie laptopów pod względem sprawności przy nowych dostawach.

  • Monitorowanie i utrzymanie porządku w przestrzeni sklepowej.

  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia celów sprzedażowych.

  • Śledzenie nowych trendów i produktów na rynku komputerowym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży komputerowej.

  • Znajomość sprzętu komputerowego oraz systemów operacyjnych.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do budowania relacji z klientami.

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i programów do obsługi sklepu (mile widziane).

  • Pozytywne podejście, motywacja do pracy i umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość języka Ukraińskiego ( mile widziany Angielski).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników oraz atrakcyjne premie.

  • Szkolenia produktowe i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w przyjaznym środowisku pracy.

Jeśli jesteś osobą, która pasjonuje się technologią, ma talent do sprzedaży i chce dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na OLX.

Termin składania aplikacji: [do 30.04.2024]

Podczas rekrutacji będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Grand-Kom jest pracodawcą równych szans i zachęcamy wszystkie osoby spełniające wymagania do aplikowania.

Mamy nadzieję, że do nas dołączysz i wspólnie będziemy rozwijać nasz sklep i satysfakcję klientów

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 911065911