2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Orona Sp. z o.o.
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Łódź

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży dźwigów osobowych, towarowych, schodów i podestów ruchomych itp.

  • Budowanie długoterminowych relacji z Klientami

  • Prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych

  • Współpraca z działem prawnym w zakresie identyfikacji i zabezpieczenia ryzyka sprzedażowego w zapisach umów

  • Koordynacja realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania projektów budowlanych

  • Doświadczenie w kontaktach z Klientami

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji

  • Znajomość strategii negocjacyjnych oraz analitycznego myślenia

  • Systematyczność i konsekwencja w realizacji celów

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Zdolność bardzo dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem

  • Znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość rynku techniczno-inwestycyjnego

  • Znajomość specyfiki branży dźwigowej

  • Wyższe wykształcenie (preferowane techniczne)

  • Znajomość narzędzi CAD

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju osobistego

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej za 1zł

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport za 1zł,

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Dla usprawnienia procesu rekrutacyjnego, prosimy o kontakt wyłącznie poprzez OLX.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 914131538