2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Elbląg
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży LOOMBARD / KANTOR

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

NAJWIĘKSZA SIEĆ NIEZALEŻNYCH LOMBARDÓW W POLSCE

Szuka specjalisty do obsługi punktu lombardowego/kantoru

MIEJSCE: ELBLĄG

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- system szkoleń,

- możliwość rozwoju,

- premie sprzedażowe,

- pracę w miłym, młodym zespole,

- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

- SZKOLIMY DO PRACY

Oczekujemy:

- znajomości komputera,

- dyspozycyjności, DZIAŁAMY 7 DNI W TYGODNIU

- a przede wszystkim... chęci do pracy, znajomość branży RTV, AGD itp. będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

- Profesjonalna obsługa klienta lombardu;

- Aktywna sprzedaż produktów na punkcie i stronie internetowej lombardu;

- Dbanie o estetykę ekspozycji na punkcie i stronie internetowej lombardu

- Przyjmowanie waluty

Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z osobami chcącymi współpracować z nami przynajmniej 12 miesięcy. CV Proszę wysyłać w załączniku poprzez portal OLX.

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 909037364