2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubuskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gorzów Wielkopolski
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży marketplace Allegro i inne

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy?

Maxima best for kids

Od 15 lat jesteśmy obecni na rynku artykułów dla dzieci. Zajmujemy się dystyrbucją renomowanych marek zabawek. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów i najwyższych standardów obsługi klienta.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy przede wszystkim osób ambitnych i sumiennych, wierzymy że zaangażowanie to jeden z kluczy do sukcesu.

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. pon.-pt. 7-15

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży marketplace

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa marketplace krajowych i zagranicznych

  • Tworzenie i udoskonalanie ofert na Allegro, Empik i Amazon

  • Prowadzenie działań marketingowych na platformach marketplace

  • Wdrażanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż

  • Obserwacja i analiza konkurencji i identyfikowanie szans rynkowych

  • Współpraca z działem magazynu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych opisów produktów

  • Umiejętność analizy danych m.in. w zakresie trendów rynkowych

  • Znajomość obszaru e-commerce.

  • Orientacja na cele

  • Wysoko rozwinięta umiejętność samoorganizacji w pracy, w tym umiejętność  priorytetyzowania zadań.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 15 letnim doświadczeniem

  • Miłą atmosferę w zespole

  • Współpracę opartą na wzajemnym partnerstwie zorientowanym na cele biznesowe

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 912976763