2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Piotrków Trybunalski
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży maszyn rolniczych - John Deere

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Firma Wanicki Agro poszukuje Pracowników w związku z planowanym otwarciem stacji serwisowej maszyn rolniczych.

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :)

Firma Wanicki Agro posiada autoryzację na sprzedaż i serwis maszyn rolniczych.

Wchodzimy w skład Grupy Wanicki, jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki John Deere, DAF, Tatra, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, Kramer, SIP, AVR.

Nasza wiedza i posiadane zasoby pozwalają nam tworzyć przyjazne miejsca do pracy, oparte na jednolitych standardach.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wolbórz

Zakres obowiązków:

·       rozpoznawanie potrzeb klientów w zakresie sprzedaży i wynajmu maszyn rolniczych,

·       doradztwo techniczne, dobór odpowiedniego sprzętu,

·       przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych klientów,

·       aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

·       realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych,

·       wysoka jakość obsługi klientów (także poza siedzibą firmy) i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania:

·       znajomość i umiejętność identyfikacji maszyn rolniczych,

·       aktywna sprzedaż i realizacja wyznaczonych celów,

·       komunikatywności, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów,

·       rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,

·       doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

·       pracę w renomowanej i stabilnej firmie,

·       atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość zależna od zaangażowania i doświadczenia,

·       prywatna opieka medyczna,

·       ubezpieczenie na życie i NNW,

·       perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

·       wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wybór poniższej formy kontaktu

1.   Przesłanie aplikacji przez portal OLX

2.   Kontakt telefoniczny  78*****95 lub 72*****22 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 900768426