2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielawa
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży - Hotel Dębowy Biowellness & SPA

Lokalizacja

Bielawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Kameralny, historyczny Hotel Dębowy Biowellness & SPA, zlokalizowany w pięknej scenerii u podnóża Gór Sowich, szuka nowego towarzysza do swojego zespołu - obecnie rekrutujemy na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży MICE

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż usług konferencyjnych, bankietowych i hotelowych w segmencie MICE

  • przygotowywanie ofert, kalkulacji cenowych

  • koordynacja realizacji konferencji i wydarzeń eventowych

  • budowanie bazy klientów – mocne starania o nowych oraz dbałość o długofalowe relacje z już istniejącymi, czyli efektywne działania sprzedażowe

  • śledzenie nowych trendów związanych z branżą MICE

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami Hotelu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • zaawansowana znajomość pakietu Office

  • doskonała umiejętność organizacji pracy (praca nad wieloma projektami jednocześnie), ustalania priorytetów i realizacji wyznaczonych celów w określonym czasie

  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie i odpowiedzialność za swoje działania

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i nieprzewidzianych sytuacji

Mile widziane

Jeśli dodatkowo osoba, której szukamy:

  • zna rynek hotelarski i branżę konferencyjną

  • posiada doświadczenie w sprzedaży usług MICE

  • potrafi przygotować prezentacje sprzedażowe w dedykowanym programie

  • posiada wyczucie i zmysł estetyczny

  • uczestniczyła już w organizacji wydarzeń lub je koordynowała…

… to już w ogóle petarda! :)

 To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym Hotelu, w profesjonalnym i zgranym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • przyjazną atmosferę

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • posiłki pracownicze

  • parking dla pracowników

Wpadnij do nas na aromatyczną kawę i porozmawiajmy o naszej współpracy :) Może już dziś, dołączysz do naszego zespołu :)

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Asystent ds. sprzedaży MICE , prowadzonym przez firmę Hotel Dębowy – Monika Kwiędacz.  Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Lokalizacja

Bielawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielawa
ID: 866805662