2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Chełm
Dodane 03 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Twoje zadania

  • Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje

  • Rozwój i realizacja własnych pasji

Czego oczekujemy:

  • Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju

  • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i energii w działaniu

  • Umiejętności słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków

  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

  • Doświadczenia w obsłudze social mediów

  • Determinacji w realizacji celów i pracowitości

  • Kreowania rozwiązań i proaktywnej postawy

  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy

  • Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność (stanowią one 90% naszej bazy!)

  • Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów

  • Bogatą bazę klientów kupujących

  • Dostęp do nieruchomości segmentu rynku pierwotnego

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging)

  • Efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów, infrastruktura G Suite)

  • Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe

  • Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz nowych technologii

  • Pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe

  • Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia

Tworzymy silną markę, ponieważ wiemy, że praca, która wypełnia połowę naszego życia musi być zarówno miejscem zawodowego rozwoju, jak i osobistego spełnienia. Szukamy osoby, która potrafi zachować odpowiedni balans. Naszą siłą jest różnorodność. Wybierz Freedom w nieruchomościach!

->Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie wysyłając wiadomość bezpośrednio z OLX wraz z załączonym CV, bądź na nasz firmowy adres email lub złożenie dokumentu w biurze ul. Pijarska 8, 22-100 Chełm.

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 653174473