2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mielno
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości Nadmorskich

Lokalizacja

Mielno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie poszukujemy na stanowisko Agenta Nieruchomości nadmorskich w firmie BalticPort w Mielnie.

Rynek nieruchomości nadmorskich typu PREMIUM to przedmiot naszej działalności. Obszar naszego działania to pas nadmorski od Darłowa, przez Mielno, Kołobrzeg aż do Pobierowa. Główna siedziba firmy mieści się w Kołobrzegu.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami

  • Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości

  • Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje

  • Nawiązywanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Bieżąca organizacja pracy w biurze

  • Przygotowywanie ogłoszeń

Nasze wymagania

  • Gotowość do systematycznej pracy oraz chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Nastawienie na osiąganie celów

  • Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Spędzanie czasu w biurze i poza nim – wyjazdy na prezentacje nieruchomości

  • Własny samochód

  • Doświadczenie w branży nieruchomości mile widziane

  • Systematyczne monitorowanie rynku nieruchomości nadmorskich

To oferujemy

  • Dostęp do nieruchomości segmentu rynku Premium

  • Elastyczne godziny pracy

  • Efektywne narzędzia sprzedażowe

  • Pełne wdrożenie i wsparcie

  • Pracę w zespole specjalistów dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem;

  • Zaplecze nowoczesnych rozwiązań do promocji i prezentacji nieruchomości

  • Komfortowe biuro w bardzo dobrej lokalizacji

Praca agenta nieruchomości w naszej firmie opiera się głównie na sprzedaży i marketingu, w kontekście obsługi Klienta PREMIUM, zainteresowanego nieruchomościami nadmorskimi, inwestycją jak i drugim domem nad morzem.

Wynagrodzenie uzależnione jest od efektywności działania, system wynagrodzenia oparty na wysokich prowizjach - możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na biurowego maila, który znajduje się w ogłoszeniu bądź na naszej stronie.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Zajrzyj do nas na stronę i sprawdź czym się zajmujemy.

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Mielno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mielno
ID: 892465960