2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Sosnowiec
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży, obsługi klienta

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma z branży stolarki aluminiowej zatrudni na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym ,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • rozwój zawodowy, szkolenia

Zakres obowiązków:

  • Obsługa telefoniczna klientów, przyjmowanie i obsługa zapytań ofertowych klientów z rynków zagranicznych

  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy,

  • Zachowanie najwyższej staranności w celu zapewnienia bezpieczeństwa przetwarzania danych,

  • Wyjaśnianie wszelkich spraw dotyczących usług i produktów firmy,

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale związanym z obsługą klienta,

  • Znajomość jednego z języków obcych np. angielski, francuski, niemiecki, niderlandzki w stopniu komunikatywnym

  • Wysokie zorientowanie na potrzeby i wymagania klienta,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Kultura osobista oraz zdolności interpersonalne,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole,

  • Troska o dobry wizerunek firmy, motywacja do działania oraz pozytywne nastawienie do pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia CV.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 895940328