2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kielce
Dodane 11 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży, ofertowania w branży informatycznej IT

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku ze stałym rozwojem i ciągłym poszerzaniem działalności poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zamówienia publiczne / przetargi

 Miejsce pracy: Kielce

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Jeśli jednak go nie posiadasz, ale szybko się uczysz i chcesz się rozwijać – APLIKUJ.

Obowiązki:

  • monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych zgodnie z zakresem działalności firmy;

  • sporządzanie kalkulacji, wycen i przygotowanie ofert przetargowych dla klientów;

  • utrzymywanie relacji z klientami przetargowymi, komunikacja z klientem w trakcie postępowania;

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie merytorycznego przygotowywania ofert;

  • samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży włącznie z przygotowaniem oferty i finalizacją transakcji;

  • współpraca z działami organizacji wspierającymi sprzedaż oraz innymi obszarami w celu przygotowania oferty i kalkulacji;

Wymagania:

  • znajomość branży IT;

  • dobra organizacja pracy;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w zakresie obsługi klienta, wsparcia sprzedaży;

  • biegła znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word);

  • umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia i radzenia sobie pod presją czasu;

  • skrupulatność, rzetelność, terminowość;

  • zdolności negocjacyjne.

 Oferujemy:

pracę w rozwijającej się firmie

pracę w godzinach 8:00-16:00

prace z istniejącym zespołem

możliwość rozwoju zawodowego

narzędzia do pracy w środowisku biurowym

możliwość stałego rozwoju, doskonalenia swoich kwalifikacji

umowa o pracę

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 875641662