2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dębniki
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży - opakowania premium

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Mellow Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ugruntowaną pozycją na polskim rynku poligraficznym. Od 20 lat konsekwentnie zwiększamy swój potencjał inwestując w nowoczesne zaplecze produkcyjne, wsparte najwyższej klasy specjalistami.

 Poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowiec

 Miejsce pracy: Kraków, ul. Działowskiego 15

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji.

  • Analiza i badanie potencjału rynków zagranicznych pod kątem sprzedażowym.

  • Reprywatyzowanie firmy na targach branżowych.

  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych oraz wizyt u partnerów biznesowych.

  • Zarządzanie procesem przetargów.

  • Prezentacja i promocja systemu MellowBusiness.

Nasze wymagania:

  • Otwartość, zaangażowanie, samodzielność oraz uczciwość w działaniu.

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

  • Silne predyspozycje handlowe i umiejętność budowania relacji biznesowych.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego.

  • Doświadczenie w branży e-commerce.

  • Umiejętność sprawnego korzystania z systemów komputerowych.

To oferujemy:

  • Aktywny udział w rozwoju platformy sprzedażowej MellowBusiness.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres: kadry(małpa)mellow.com.pl dokumentów aplikacyjnych - CV i listu motywacyjnego, w tytule maila wpisując numer oferty. W treści konieczne jest zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.” Jeśli Pani/Pan chce by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Mellow Sp. z o.o., ul. Działowskiego 15

30-39- Kraków

www.mellow.com.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 909412641