2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Koniecpol
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży PARADO; od 3300,00zł do 5500,00zł zł na rękę

Wynagrodzenie

4 350 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koniecpol

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Firma Parado specjalizuje się w handlu produktami z branży IT.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowiec

Adres: Koniecpol, Rynek 1

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczną obsługę klientów w zakresie sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 3500 zł na rękę przez pierwsze 3 miesiące, później 3300 - 5500 zł na rękę, w zależności od osiąganych efektów

- po 3 miesiącach próbnych umowę o pracę

- stałe wsparcie ze strony szkoleniowca

- niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków

- indywidualne podejście do ewentualnych dodatkowych wymagań pracownika

- pracę w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie klientów

- doradzanie klientom w zakresie wyboru produktów

- przyjmowanie zamówień od klientów

Wymagania:

- biegła obsługa komputera

- łatwość nawiązywania kontaktów telefonicznych

- poprawna dykcja i miły głos

- nastawienie na efekty i satysfakcję z pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego. Prosimy o przesyłanie dokumentów w formacie PDF.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Koniecpol,

Śląskie

Śląskie, Koniecpol
ID: 681460477