2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ropczyce
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży - pieczywo świeże

Lokalizacja

Ropczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Jesteśmy regionalnym producentem pieczywa świeżego. Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby do współpracy z klientami na terenie Podkarpacia.

Specjalista ds. sprzedaży – pieczywo świeże

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych;

  • rozwijanie sprzedaży u aktualnych Klientów firmy;

  • wdrażanie nowych produktów na rynek;

  • realizacja działań marketingowych w celu promowania oferty firmy;

  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów / reklamacji klientów.

Wymagania:

  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowania stabilnych relacji z klientami;

  • gotowość do pracy z Klientem w terenie;

  • umiejętności rozpoznawania potrzeb Klienta;

  • doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu Klientami;

  • znajomość lokalnych sieci handlowych na Podkarpaciu;

  • samodzielność, dynamizm, nastawienie na realizację celu, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub inna dogodna forma zatrudnienia);

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód – również do użytku prywatnego).

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Ropczyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ropczyce
ID: 913875949