2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mysłowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Plus i Polsat BOX

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kartel Wojciech Maj Autoryzowany Przedstawiciel sieci telefonii komórkowej Plus i Polsat Box poszukuje:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy : Mysłowice

Twój zakres obowiązków:

·      Obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w Punkcie Sprzedaży

·      Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego

·      Wspieranie bieżących działań sprzedażowych

·      Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi

·      Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych

·      Sporządzanie analiz sprzedażowych

·      Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

·      Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji

Nasze wymagania:

·      Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań

·      Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania

·      Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych

·      Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

·      Wykształcenie minimum średnie

·      Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny

·        Pracę w jednym z najlepszych zespołów

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 866777568