2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Stojadła
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży pokryć dachowych

Lokalizacja

Stojadła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Domino Dach zajmująca się sprzedażą pokryć dachowych oraz stolarką okienną, do swojego oddziału w Stojadłach, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży pokryć dachowych.

Podstawowe obowiązki:

• Obsługa nowych klientów

• Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów

• Kształtowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy

Wymagania:

• Mile widziana znajomość branży pokryć dachowych,

• Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,

• Nastawienie na realizację powierzonych zadań,

• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

• Zaangażowanie, komunikatywność,

• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• pracę w przyjaznej atmosferze

• umowę o pracę

• wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Zapraszamy.

Lokalizacja

Stojadła,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stojadła
ID: 914094387