2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bogucice
Dział HR
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży pożyczki gotówkowej – Katowice

Wynagrodzenie

4 300 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.

Aktualnie we współpracy z naszym Klientem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Pożyczki Gotówkowej

Miejsce pracy: Katowice ul. Sokolska 29

Zakres obowiązków:

  • Aktywna telefoniczna sprzedaż produktów bankowych

  • Prezentowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów banku – NIE DZWONIMY DO PRZYPADKOWYCH OSÓB, nie zajmujemy się TELEMARKETINGIEM!

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami banku

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi, zgodnej ze standardami banku

  • Realizacja celów biznesowych i indywidualnych

  • Rozwój w oparciu o cele biznesowe banku

Wymagania:

  • Jesteś osobą, która ceni dobrą współpracę i miłą atmosferę w pracy?

  • Posiadasz umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem?

  • Umiesz reagować na potrzeby klientów?

  • Chcesz i potrafisz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności interpersonalne i sprzedażowe?

  • Mówisz płynnie w języku polskim?

  • Obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu?

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie?

Oferujemy:

  • Szybki proces rekrutacyjny

  • Stabilne zatrudnienie od pierwszego dnia na podstawie umowy o pracę

  • Przejrzysty system premiowy

  • Premie wypłacane miesięcznie

  • Pracę od 9-17 i zawsze wolne weekend

  • Pakiet szkoleń wstępnych i rozwojowych

  • Możliwości rozwoju w ramach struktury Banku Handlowego w Warszawie S.A.

  • Ciekawe projekty i konkursy dla Naszych pracowników

  • Biuro zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie pracy wraz ze strefą chillout room

  • Pakiet benefitów firmowych

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 813083742