2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Praga-Południe
Consulting Solutions
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży | praca od zaraz | elastyczny czas pracy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Poszukujesz pracy z elastycznym grafikiem?

Zapraszamy do nas! Praca od zaraz, dla każdego!

Jeśli nie masz doświadczenia - nie martw się - WSZYSTKIEGO NAUCZYMY CIĘ MY!

Realizujemy projekty w zakresie utrzymania i sprzedaży usług obecnym Klientom Polsatu Box i Plusa.

Znajdujemy się blisko Ronda Wiatraczna, dzięki czemu jesteśmy świetnie skomunikowani z całą stolicą

Co możesz zyskać?

  • pracę na podstawie umowy zlecenia

  • wdrożenie do pracy - szkolenie wstępne, które pozwoli poznać Ci produkty i rozwiązania naszej firmy

  • stałe wsparcie lidera zespołu

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz system prowizyjny, bonusy, nagrody

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Jakie będą Twoje zadania?

  • wsparcie w bieżącej obsłudze klienta i realizacji zamówień

  • promowanie i sprzedaż produktów

  • dbałość o relację z klientami i udzielanie odpowiedzi na ich zapytania

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ - DOŁĄCZ DO NAS!

Prosimy przesyłać CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych (bez tego aplikacja nie może zostać rozpatrzona):

„Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Consulting Solutions w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz: www.consultingsolutions.pl/rodo Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nr w KRAZ: 5698

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 665387221