2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Katarzyna
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Szukasz pracy, która da Ci satysfakcjonujące wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie?

Dobrze trafiłaś/łeś!

Poszukujemy Doradców do zespołu sprzedażowego dla jednego z Banków w Warszawie.

Praca stacjonarna. (Biuro - Warszawa Wola)

Szukamy kandydatów:

  • zmotywowanych do działania, samodzielnych i zaangażowanych
  • nastawionych na cel i rozwój osobisty
  • otwartych z pozytywny nastawieniem
  • mających wykształcenie min. średnie
  • chcących osiągnąć niezależność finansową

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Powyższe cechy opisują Ciebie? Nie zwlekaj, czekamy na Twoje CV!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat (20zł/h podstawowego wynagrodzenia)
  • satysfakcjonujący i bardzo rozbudowany system premiowy
  • premie uzależnione od poziomu sprzedaży
  • dodatki szkoleniowe(finansowe)
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę zdrowotną Luxmed
  • pracę w przyjaznym, młodym i zgranym zespole
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie rozwoju kariery
  • możliwość wzięcia udziału w wielu konkursach z wartościowymi nagrodami

Obowiązki:

  • telefoniczna obsługa klientów Banku
  • sprzedaż produktów kredytowych
  • stabilna realizacja miesięcznych planów sprzedażowych
  • raportowanie sprzedaży
  • współpraca z innymi jednostkami Banku

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

Daj sobie szansę na rozwój i stabilizację zawodową!

Aplikację proszę wysyłać w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Administratorem danych osobowych jest DSA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Młynarska 48, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000147985, REGON 015316869 NIP 527-23-93-022 kapitał zakładowy 50 000,00 zł

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych wyznaczonym w DSA Sp. z o.o. można skontaktować się:

listownie pod adresem wskazanym powyżej, lub na adres e-mail: iod(małpa)dsa.waw.pl

Cel i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych

Dane osobowe mogą być przetwarzanie w następujących celach:

- przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego, oceny kompetencji i predyspozycji kandydata do pracy na danym stanowisku

– podstawą prawną przetwarzania jest odpowiedni przepis kodeksu pracy oraz przepisy wykonawcze oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO,

a w zakresie danych wykraczający poza zakres wskazany w powołanych przepisach prawa podstawą prawną przetwarzania jest zgoda Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);

- dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji o ile Kandydat wyraził na to zgodę - podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);

- w niektórych przypadkach, z uwagi na rodzaj stanowiska, oraz o ile zostanie wyrażona zgoda, dane mogą być przetwarzane

w celu przeprowadzenia testu psychologicznego lub testu kompetencji - podstawą prawną przetwarzania będzie wówczas zgoda Kandydata

(art. 6 ust. 1 lit. a RODO);

- ponadto dane mogą być przetwarzane w celu weryfikacji przez kontrahenta, na rzecz którego Kandydat miałby świadczyć pracę, czy spełnia on wymagania tego kontrahenta.

Odbiorcy danych – komu przekazywane są dane osobowe

DSA Sp. z o.o. może przekazać dane osobowe kontrahentowi, na rzecz którego dany pracownik świadczy usługi.

Dane mogą być przekazane usługodawcom, którzy wykonują na rzecz pracodawcy usługi księgowe, usługi IT, doradztwa prawnego lub podatkowego, podmiotom świadczącym usług medyczne.

Przekazywanie danych do państwa trzeciego

DSA Sp. z o. o nie planuje przekazywania danych osobowych do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.

Okres przechowywania danych

Dane będą przechowywane przez okres prowadzenia procesu rekrutacji czyli przez okres 4 miesięcy od dnia opublikowania ogłoszenia

w sprawie rekrutacji lub od dnia otrzymania aplikacji – jeśli została przesłana do nas bez związku z danym ogłoszeniem.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, dane osobowe będą przetwarzanie do upływu okresu, na który zgoda została udzielona lub do momentu wycofania zgody Prawa osoby której dane dotyczą

Przysługuje Pani/Panu prawo:

• dostępu do swoich danych osobowych,

• żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,

• wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz przeniesienia danych do innego administratora.

Ponadto, osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów

z zakresu ochrony danych osobowych.

Podstawa przetwarzania danych osobowych

W przypadku udziału w procesie rekrutacji podanie danych wymienionych w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub danych niezbędnych do oceny kandydata do pracy ma charakter dobrowolny, lecz jest konieczne dla udziału w procesie rekrutacji. W przypadku gdy dane są przetwarzane na podstawie zgody, zgoda może być w każdej chwili wycofana co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych do dnia wycofania zgody.

Kategorie przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe zawarte w przesłanych nam przez Panią/Pana dokumentach aplikacyjnych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 696573067