2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Programu Czyste Powietrze

Wynagrodzenie

10 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży Produktów do Programu Czyste Powietrze

Jesteśmy dynamiczną firmą, która działa na rzecz czystego powietrza i zrównoważonego rozwoju. Naszym celem jest wspieranie klientów w procesie modernizacji ich domów, zapewniając im dofinansowanie w wysokości nawet do 135 000 zł na remonty związane z poprawą efektywności energetycznej i wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, które zależy od Twoich osiągnięć

  • Profesjonalne wsparcie i szkolenia w zakresie sprzedaży i produktów

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym karty sportowe i programy zdrowotne

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i awansu w firmie

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy oraz wsparcie AI do pozyskiwania klientów

  • Stały dopływ nowych potencjalnych klientów dzięki naszym zaawansowanym metodom pozyskiwania klientów

  • Świetną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

  • Pracę w firmie, która inwestuje w innowacyjne rozwiązania i technologie

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa bazy klientów dostarczonych przez firmę

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami

  • Prezentacja i sprzedaż produktów związanych z programem Czyste Powietrze oraz fotowoltaiką, pompami ciepła i magazynami energii

  • Doradztwo w zakresie dofinansowań i możliwości modernizacji domów

  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków umów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży energetycznej)

  • Umiejętność budowania relacji i komunikacji interpersonalnej

  • Samodzielność w działaniu i orientacja na cel

  • Gotowość do nauki i rozwoju w dziedzinie odnawialnych źródeł energii

Co jeszcze warto wiedzieć:

  • Oprócz programu Czyste Powietrze, zajmujemy się również fotowoltaiką, pompami ciepła oraz magazynami energii

  • Posiadamy własny dział kredytowy, co umożliwia nam zapewnienie klientom najlepszych warunków finansowania

  • Jesteśmy także zaangażowani w development gruntów pod farmy wiatrowe i fotowoltaiczne

Dołącz do nas, jeśli chcesz być częścią nowoczesnej firmy, która dba o środowisko i innowacyjne podejście do biznesu!

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 912317947