2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zawiercie
  7. Przedstawiciel handlowy - Kromołów
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży/Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zawiercie, Kromołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

ANRO Firma Poligraficzno-Handlowa Sp. z o.o., w związku z rozwojem firmy, zwiększa kadrę pracowników i poszukuje osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce: Cała Polska

OBOWIĄZKI:

·         Współpraca z aktualnymi klientami

·         Przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych oraz negocjowanie kontraktów

·         Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie klientów na terenie całej Polski poprzez tworzenie bazy danych klientów, prowadzenie telefonicznych rozmów handlowych oraz spotkań biznesowych

·         Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

WYMAGANIA:

·         Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·         Samodzielność i inicjatywa w działaniu

·         Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,

·         Wysoka kultura osobista,

·         Zaangażowanie w realizację założonych zadań sprzedażowych

·         Prawo jazdy kat. B.

·         Obsługa komputera – środowisko Windows

·         Mile widziane doświadczenie w dziedzinie BHP

DODATKOWY ATUT:

 ·         dobra/komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego, znajomość dodatkowych jezyków obcych będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacji

OFERTA:

·         Pracę w stabilnej firmie,

·         Szkolenia,

·         Ambitne, samodzielne stanowisko,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy oparty na wynikach sprzedaży,

·         Możliwość rozwoju zawodowego,

·         Pakiet medyczny,

·         Karta MultiSport

MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE:

Średnie ogólnokształcące( mile widziane wykształcenie techniczne)

KONTAKT:

ANRO Firma Poligraficzno-Handlowa Sp. z o.o.

ul. siewierska 196c

42-431 Zawiercie

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Kromołów
ID: 875151746