2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bielsko-Biała
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży, Przedstawiciel handlowy Kosmetyki naturalne

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Producent kosmetyków naturalnych poszukuje specjalisty ds. sprzedaży/ przedstawiciela handlowego

Zakres obowiązków:

- aktywne wyszukiwanie Klientów - firmy, sklepy internetowe, sklepy stacjonarne

- praca z kontrahentami poprzez kontakt telefoniczny, mailowy

- przygotowywanie, wysyłanie oferty handlowej

- przyjmowanie zamówień, obsługa klientów

Nasze wymagania:

- umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami

- samodzielność i umiejętność organizacji pracy

- komunikatywność

- dodatkowym atutem będzie dobra znajomość branży kosmetycznej / wiedza z zakresu kosmetyków

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912655309