2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds.sprzedaży/Przedstawiciel Handlowy-Pn-Pt/Wysokie zarobki

Wynagrodzenie

4 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja online

Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych.

Aktualnie poszukujemy Specjalistów ds.sprzedaży i Przedstawicieli Handlowych

Miejsce pracy: KATOWICE

Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą, ciekawymi benefitami i wysokim wynagrodzeniem.

Jakie zadania na Ciebie u nas czekają ?

  • Aktywna sprzedaż i informowanie klientów o ofercie,

  • doradztwo w wyborze oferowanych produktów,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • współpraca z zespołem i dążenie do osiągnięcia aktualnych celów firmy

  • ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej,

  • utrzymywanie trwałych relacji z klientami

Z nami zyskasz:

  • Umowę – posiadamy różne formy zatrudnienia

  •  Wynagrodzenie z bardzo wysokimi prowizjami

  •  Opiekę medyczną LUX MED

  • Kartę multisport

  •  Profesjonalne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu

  • Wyjazdy firmowe i integracyjne

  • Codziennie Pyszna kawa

  • Rewelacyjną atmosferę w pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu

  • Wsparcie naszego niezawodnego działu administracji

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 903347760