2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Koszutka
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Reklam 100% zdalna

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Firma: Reverse Marketing Sp. z o.o

Branża: Marketing i Reklama

Lokalizacja: Zdalna

Stanowisko: Specjalista ds. Reklamy

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych Klientów dla naszych usług reklamowych.

Sprzedaż rozwiązań reklamowych zorientowanych na wyszukiwarki internetowe oraz reklamę na Facebooku.

Dostosowywanie ofert do potrzeb małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Oferujemy

Wynagrodzenie: 4500 brutto miesięcznie + prowizje od sprzedaży (na okresie próbnym stałe 5%, po okresie próbnym od 5%-10%)

Elastyczne godziny ,

W pełni zdalna

Leady

Wsparcie i szkolenia w zakresie naszych produktów i usług.

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej produktów reklamowych.

Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.

Znajomość branży reklamowej będzie dodatkowym atutem.

Samodzielność, organizacja pracy i nastawienie na wyniki.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam tworzyć skuteczne strategie reklamowe dla naszych klientów!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 909121696