2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Powidz
Dodane 21 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży/rezerwacji Hotelowych

Lokalizacja

Powidz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy ambitne osoby do kompleksowej obsługi procesu rezerwacji hotelowych w  czterogwiazdkowym hotelu położonym w miejscowości Ostrowo k/Powidza.

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- bieżąca obsługa zapytań telefonicznych oraz mailowych

- obsługa procesu rezerwacji oraz programów hotelowych

-pozyskiwanie nowych klientów

- współpraca w zakresie efektywnej sprzedaży ofert i pakietów pobytowych

- dbanie o jak najwyższą jakość świadczonych usług

- udzielanie potrzebnych informacji

WYMAGANIA

- skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów - wytrwałość i konsekwencja w działaniu

- kreatywność w realizowaniu zadań

- wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy w zespole oraz działania pod presją czasu

- dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

- znajomość języka angielskiego stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

OFERUJEMY

- pracę pełną wyzwań

- stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze

Lokalizacja

Powidz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Powidz
ID: 841824643