2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Śląskie
  6. Key Account Manager - Zabrze
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

ForIP Spółka z o.o. to firma technologiczna, która specjalizuje się w integracji rozwiązań informatycznych dla Użytkowników Biznesowych. Zapewniamy najwyższy poziom doradztwa handlowo - technicznego, wparcie serwisowe oraz pomoc w prowadzeniu zaawansowanych projektów IT.

Obecnie poszukujemy osoby, która zostanie zatrudniona w Dziale Sprzedaży Rozwiązań IT

Miejsce wykonywania pracy - Zabrze

Opis stanowiska pracy

  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Pracodawcę

  • Bieżąca współpraca z powierzonymi klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje z Klientem

  • Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania oferowanych produktów

  • Współpraca z działem technicznym na etapie realizacji wdrożeń

  • Monitoring i analiza porównawcza konkurencji w zakresie produktowo-cenowym

  • Reprezentowanie firmy na konferencjach krajowych oraz zagranicznych

  • Promocja produktów oraz usług oferowanych przez Pracodawcę

  • Dbanie o wzorowe relacje z klientami i wizerunek firmy

Wymagania

  • Półroczne doświadczenie w sprzedaży w modelu B2B (dowolna branża)

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Pełne zaangażowanie w powierzone zadania

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Liczne szkolenia i konferencje branżowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia własnych umiejętności

  • Umowa o pracę na pełny etat, umowa typu B2B lub umowa zlecenie dla studentów

  • Profesjonalne narzędzia pracy: samochód, telefon oraz notebook

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia sprzedażowa

  • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania oraz doświadczenia

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 840242043