2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Chełmek
Dodane Dzisiaj o 09:52

Specjalista ds. sprzedaży rynki zagraniczne

Lokalizacja

Chełmek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa sprzedażowa oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych, partnerskich relacji z obecnymi klientami,

  • rozwijanie sprzedaży na rynkach zagranicznych poprzez pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych, korzystając ze wszystkich dostępnych form kontaktu (telefon, email, spotkania, wyjazdy).

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office np. Excel, Word,

  • staranność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • chęć poszerzania wiedzy oraz rozwijania umiejętności i wiedzy technicznej,

  • komunikatywność i umiejętność działania w grupie.

To oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne miejsce pracy w firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • umowa o pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • rozbudowany system szkoleniowy: szkolenia wdrożeniowe oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne służące stałemu rozwojowi w firmie,

  • wspierający zespół, zapewniający pomoc w procesie sprzedaży,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia,

  • zakup produktów z portfolio firmy na preferencyjnych warunkach.

Lokalizacja

Chełmek,

Małopolskie

Małopolskie, Chełmek
ID: 872646485