2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Strzyżów
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Salon Plus i Polsat BOX\ Doradca Klienta

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzyżów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: STRZYŻÓW

Twój zakres obowiązków:

·     Obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w Punkcie Sprzedaży

·     Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego

·     Wspieranie bieżących działań sprzedażowych

·     Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi

·     Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych

·     Sporządzanie analiz sprzedażowych

·     Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

Nasze wymagania:

·     Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań

·     Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania

·     Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych

·     Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

·     Wykształcenie minimum średnie

·     Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny

Lokalizacja

Strzyżów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Strzyżów
ID: 815494623