2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ostropa
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Ostropa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. sprzedaży samochodów marki RENAULT

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami z wykorzystaniem narzędzi CRM,

  • Diagnoza potrzeb Klientów, zarządzanie procesem ofertowania, finalizację procesu sprzedaży (wykorzystywanie także dodatkowych usług: finasowanie (kredyty i leasingi), ubezpieczenia),

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i obsługa Klienta w salonie,

  • Obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy,

  • Realizacja planu sprzedażowego.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku handlowym (preferowana sprzedaż, praca z klientem).

  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji kredytowej/leasingowej,

  • Umiejętności planowania i organizowania pracy, systematyczności, nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami,

  • Orientacja na wyniki i osiągnięcia celów oraz wysoka motywacja do pracy,

  • Zaangażowania i nastawienia na realizację celów,

  • Aktywnego pozyskiwania Klientów,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Wysokiej motywacji do rozwoju i pracy,

  • Prawa jazdy kategorii B,

  • ·Obsługi pakietu Office.

Co oferujemy:

  • ROZWÓJ OSOBISTY,

  • Pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami,

  • Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia,

  • Umowę o pracę,

  • Czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy w oparciu o realizację celów).

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w swoim CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonej przez firmę Keller Sp. z o.o. oraz Auto Keller Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Daszyńskiego, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ostropa
ID: 810356882