2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bielany Wrocławskie
Adrianna
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży samochodów - Bielany Wrocławskie

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Masz duszę handlowca, a samochody są Twoim hobby? Szukasz pracy gdzie masz realną szansę na awans? Lubisz pracę zespołową i jesteś osobą nastawioną na wyniki? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • bezpośrednia i stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy

  • analiza potrzeb klientów, negocjacja cen

  • wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu

  • jazdy testowe

  • dbałość o właściwą ekspozycję samochodów

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe i premię (klienci dobijają się do nas drzwiami i oknami;)

  • System wewnętrznych szkoleń

  • Przyjazną atmosferę w zespole

  • Realne szanse na awans na stanowisko kierownicze

  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu)

  • Pakiet medyczny i kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość branży motoryzacyjnej

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów

  • wysoki poziomu obsługi klienta

  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • gotowość do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w sprzedaży (będzie to dodatkowy atut)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 692264090