2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piaseczno
AAA AUTO HR
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów - Warszawa/ Piaseczno

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Masz duszę handlowca, a samochody są Twoim hobby? Szukasz pracy gdzie masz realną szansę na awans? Lubisz pracę zespołową i jesteś osobą nastawioną na wyniki? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia i stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy

  • Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen

  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu

  • Jazdy testowe

  • Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudniania, umowę o pracę

  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin. (w godzinach 9-21, również weekendy: soboty i niedziele handlowe). W miesiącu tylko 14/15 dni pracujących

  • Elastyczny grafik pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia już w okresie próbnym)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne już w pierwszym okresie pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

Nasze wymagania:

  • Umiejętności handlowych i negocjacyjnych

  • Dobrej znajomość branży motoryzacyjnej

  • Zaangażowania, wysokiej kreatywności oraz motywacji w osiąganiu celów

  • Wysokiego poziomu obsługi klienta

  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny

  • Gotowości do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej

  • Wykształcenia min. średniego

  • Doświadczenia w sprzedaży aut (będzie to dodatkowy atut)

  • Wiedzy technicznej pozwalającej na wycenę pojazdów (dodatkowy atut)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 717508511