2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Krasne
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Lokalizacja

Krasne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Inter Auto zatrudni do działu samochodów używanych osobę na stanowisko:

 Miejsce pracy: Krasne/k. Rzeszowa

Opis stanowiska pracy

  • aktywna sprzedaż samochodów używanych

  • przygotowywanie ofert sprzedaży, wycen odkupu oraz negocjacje z klientami

  • analiza rynku samochodów używanych

  • praca z bazą klientów

  • bieżące raportowanie podejmowanych działań i wyników

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży pojazdów używanych

  • dobra znajomość rynku motoryzacyjnego

  • znajomość pakietu Office (Word , Excel itp.)

  • wykształcenie min. średnie

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • umowę o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz OLX

Prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Inter Auto Sp. z o.o. Sp. K. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest InterAuto Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kocmyrzowskiej 1a adres e-mail: sekretariat(at) interauto.krakow.pl

Lokalizacja

Krasne,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krasne
ID: 914697233