2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zabrze
Marta
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży samochodów w AAA Auto - Zabrze

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Masz duszę handlowca, a samochody są Twoim hobby? Szukasz pracy gdzie masz realną szansę na awans? Lubisz pracę zespołową i jesteś osobą nastawioną na wyniki? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • bezpośrednia i stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy,

  • analiza potrzeb klientów, negocjacja cen,

  • wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu,

  • jazdy testowe,

  • dbałość o właściwą ekspozycję samochodów.

To oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pracę według grafiku w systemie zmianowym, tylko 15/16 dni pracujących w miesiącu,

  • wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji,

  • szkolenia pod okiem doświadczonych specjalistów,

  • otwartą, przyjazną atmosferę,

  • realne szanse na awans na stanowisko kierownicze,

  • możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu),

  • pakiet medyczny i kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych.

Nasze wymagania:

  • umiejętności handlowych i negocjacyjnych,

  • zaangażowania, wysokiej kreatywność oraz motywacji w osiąganiu celów,

  • wysokiego poziomu obsługi klienta,

  • czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny,

  • gotowości do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej,

  • wykształcenia min. średniego,

  • doświadczenia w sprzedaży aut (będzie to dodatkowy atut).

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 680130517