2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Radom
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży Sorter/ Easy Robots

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma STALKO sp. z o.o. sp.k. z Radomia, poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży Sorter/ Easy Robots.

Twój zakres obowiązków

·         Praca stacjonarna z wyjazdami na spotkanie z potencjalnym klientem;

·         Identyfikowanie potrzeb obecnych klientów i utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych;

·         Bieżąca obsługa klientów – sprzedaż oraz nadzorowanie procesu realizacji zamówień, sporządzanie ofert, negocjacje handlowe;

·         Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów na rynku krajowym;

·         Analiza sprzedaży i rynku;

·         Realizacja wyznaczonych zadań handlowych;

·         Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami;

·         Budowa pozytywnego wizerunku firmy;

·         Uczestnictwo w szkoleniach, targach oraz innych eventach organizowanych przez firmę;

·         Realizacja założonych celów sprzedażowych;

Nasze wymagania

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku;

·         Zmysł techniczny (w nawiązaniu do sprzedawanego asortymentu);

·         Organizacja pracy na wysokim poziomie;

·         Operatywność i konsekwencja w działaniu;

·         Zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwe nawiązywanie kontaktów);

·         Umiejętność radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami, wykazywanie inicjatywy i elastyczności, asertywność i komunikatywność;

·         Nastawienie na osiąganie wyników i realizację planów sprzedażowych;

·         Biegła umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera;

·         Aktualne prawo jazdy kat. B;

·         Język angielski w stopniu komunikatywnym;

To oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·         Atrakcyjne wynagrodzenie;

·         Doszkolenia na każdym etapie wdrażania, jak i w trakcie pracy;

·         Dodatkową prywatną opiekę medyczną;

·         Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

W celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji bardzo prosimy o zawarcie w CV klauzuli zgód:

− Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wymagane prawem, a wskazane w CV przez STALKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego.

− Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STALKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. zawartych w CV - wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

− Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STALKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 9 miesięcy. – wymagane, jeśli chcesz abyśmy zostawili Twoje CV na przyszłe rekrutację.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 904124687