2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
ECB Polska
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży stacjonarnej –telemarketer, sprzedaż energii

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ECB Polska, lider w branży energetycznej i Autoryzowany Partner PGE Obrót S.A., poszukuje energicznego specjalisty, który dołączy do naszego zespołu Specjalisty ds. sprzedaży energii elektrycznej. Jeśli cenisz profesjonalizm i szukasz elastyczności w działaniu, ta oferta jest dla Ciebie!

Jesteśmy firmą, która skutecznie obniża rachunki za energię elektryczną oferując nowoczesne i ekologiczne taryfy energetyczne. Nasza oferta jest kompleksowa – od zmiany dostawcy energii, przez montaż instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii, pompy ciepła aż po kompleksowe wsparcie posprzedażowe.

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w postaci małych, średnich i dużych odbiorców energii elektrycznej, zainteresowanych zakupem energii elektrycznej oraz optymalizacją własnej produkcji i zużycia energii elektrycznej

  • Aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę

  • Realizacja założonych planów sprzedaży

  • Prospecting nowych klientów

  • Umawianie spotkań dla sieci handlowej

  • Doskonalenie i rozwijanie oferowanych przez firmę usług w oparciu o potrzeby klientów

  • Definiowanie potrzeb zgłaszanych przez klientów i dbanie o ich satysfakcję

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,

  • Przygotowywanie ofert,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie efektywności działań.

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług związanych z nośnikami energii (energia elektryczna, ciepło, gaz)

  • Doświadczenie w sprzedaży z sektora energii elektrycznej poparte sukcesami

  • Umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania klientów,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, rzetelność i poczucie odpowiedzialności,

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych dla większego grona osób

  • Profesjonalizm i nastawienie na sukces sprzedażowy.

  • dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego

  • obsługa pakietu Office (Word, Excel, Outlook)

  • samodzielność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • kultura osobista, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole

  • chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy

Mile widziane:

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej lub zainteresowanie OZE będzie dodatkowym atutem

  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy

  • znajomość systemów CRM

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w strukturach jednego z największych pracodawców w Polsce,

  • systematyczne szkolenia sprzedażowe, coachingowe i techniczno-produktowe,

  • wsparcie naszej kadry i świetną atmosferę pracy,

  • czytelne i transparentne warunki zatrudnienia u stabilnego pracodawcy,

  • ogromne możliwości rozwoju,

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 891275522