2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży systemów ERP/WEBCON

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma ISK Sp. z o.o. działająca od ponad 28 lat, zajmująca się projektowaniem, programowaniem i wdrożeniami systemów Informatycznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży systemów ERP / WEBCON

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie klientów

  • Pozyskiwanie i komunikacja z klientami

  • Pozyskiwanie klientów zgodnie ze strategią firmy oraz aktywny udział w tworzeniu takiej strategii

  • Tworzenie kampanii sprzedażowych i nadzór nad nimi

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz z zewnętrznymi partnerami biznesowym

  • Odpowiedzialność za efektywność tworzonych materiałów

    Oczekujemy:

  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • Nastawienia w pracy na realizację wyznaczonych celów

  • Umiejętności tzw. „lekkiego pióra” i kreatywności

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • System szkoleń wdrożeniowych

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • Różnorodność działań i dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Realny wpływ na rozwój firmy

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez wysłanie CV.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 884667121