2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Białołęka
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów głównie drogą telefoniczną oraz przy użyciu mediów społecznościowych

  • Aktywna sprzedaż usług frachtu drogowego międzynarodowego

  • Budowanie relacji i rozwijanie współpracy

  • Opieka nad klientami, wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe

  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych

  • Realizowanie założeń sprzedażowych

  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących branży, klientów, konkurencji

  • Aktywna współpraca z zespołami operacyjnymi

  • Współpraca z oddziałami regionalnymi oraz zagranicznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej, niekoniecznie w branży TSL

  • Umiejętność i swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych, nawiązywaniu pierwszego kontaktu

  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka europejskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.

  • Doświadczenie w nawiązywaniu relacji z klientami biznesowymi, umiejętność docierania do klienta korporacyjnego

  • Umiejętność negocjowania

  • Umiejętność utrzymywania relacji biznesowych, reagowania na potrzeby i zapytania klientów, szukania rozwiązań

  • Nastawienie na rozwój swoich kompetencji, dokształcanie, wdrażanie zdobywanej wiedzy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 913105645