2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródka
Data System
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej i mailowej, nie call center!

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Śródka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do ekipy Data System!

Od ponad 18 lat jesteśmy na czele technologii GPS, pomagając naszym klientom śledzić wszystko – od samochodów po inne cenne aktywa. Nasze umiejętności w znajdowaniu oszczędności i wdrażaniu innowacji są potwierdzone świeżo uzyskanym certyfikatem ISO 9001:2015.

Szukamy: Specjalisty ds. sprzedaży

Co musisz mieć:

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej B2B (doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub transportowej to atut)

  • Status studenta, przedsiębiorcy, lub gotowość do założenia działalności gospodarczej

  • Motywację do osiągania celów

  • Zwinność w negocjacjach i perswazji

  • Świetną organizację pracy i zdolność do pracy w zespole

  • Dostępność od poniedziałku do piątku

Co oferujemy:

  • Pracę w biurze koło Jeziora Maltańskiego, od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie lub samozatrudnienie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

  • Leady do kontaktów oraz bazę obecnych klientów

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia zdrowotnego

  • Świetną atmosferę i wsparcie zespołu od pierwszego dnia

Twoje zadania:

  • Sprzedaż telefoniczna i mailowa urządzeń GPS i usług monitoringu

  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie ofert

  • Utrzymywanie relacji i zarządzanie bazą klientów

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Czekamy na Twoje CV! Wyślij je w formacie PDF!

Pamiętaj o dopisaniu klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: www.datasystem.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Śródka
ID: 914424726